אודות הקניון

קניון הדר נמצא בבעלות משולבת של הריבוע הכחול נדל"ן (50%) וחברת כלל נדל"ן (50%), ממוקם ברחוב הראשי של תלפיות בירושלים, באזור תעשייה גדול המושך אליו מבקרים מכל ירושלים והסביבה.

קניון הדר התחיל את דרכו כמפעל ביסקוויטים, ולאחר סגירתו נבנה במקום מרכז מסחרי שנפתח בשנת 2001. בתחילת דרכו התבסס המרכז על חנויות ענק ובמהלך השנים שינה המקום את אופיו והפך לקניון מוביל, נחשק וידוע בכל ירושלים.

בשנת 2014 חגג הקניון פתיחה מחודשת לאחר שהושקעו כ- ₪100,000,000 בהרחבה ושיפוץ הקניון. כיום הקניון משתרע על שטח מסחרי הנאמד בכ- 71,520 מ"ר הכוללים: 7 קומות מסחר וחנייה. כ- 120 חנויות בשטח של כ 26,000 מ"ר מסחר, המתפרשות על ארבע קומות, משרדים ומרפאות בשטח של 490 מ"ר, מחסנים בשטח של כ 650 מ"ר ו-1,200 מקומות חניה המתפרשים על 5 קומות חניה.
בין הרשתות המובילות בקניון: מנגו, קסטרו, ברשקה, פול&בר, אמריקן איגל, אדידס אאוטלט, אימפוריום, רנואר, אלדו, גולברי, גולף, קרייזי ליין, דלתא, הודיס, טופטן, אלדו, מאניה ג'ינס ונויז, נייקי ועוד.

גם בתחום המזון קניון הדר מהווה מרכז בילוי וחוויית קניות ייחודית לכל המשפחה.
בין הרשתות המובילות: מתחם הדר מרקט הכולל כ- 14 דוכני מזון, ארומה, קפה גרג, וופל בר, רולדין ועוד.

הקניון ידוע בזכות האווירה הנינוחה בצירוף חוויית קניות ובילוי שונה ומיוחדת, שמושכת כ- 24,000 מבקרים ליום מירושלים והסביבה. קהל הלקוחות של קניון הדר הינו מעורב ומכלל המגזרים: חילונים, דתיים, מגזר ערבי, משפחות וילדים.

קניון הדר ממשיך להשתדרג ולהתאים את עצמו לצרכי הלקוחות בכדי לחזק ולשפר את חוויית השירות וחוויית הבילוי במקום ועדיין לשמור על תחושת הביתיות הירושלמית.

version: 1.3.0.10